Biznesowy laptop Dell Latitude 15 5520 z procesorem Intel Core 11. Generacji

Posted on

Laptopy Dell Latitude 15 5520 to nowa propozycja w ofercie amerykańskiej korporacji. Skierowana do użytkowników biznesowych inicjatywa może okazać się odpowiedzią na pytanie: który laptop wybrać?

Duży i czytelny ekran, wydłużony czas pracy na baterii, a do tego solidna moc zapewniająca komfort codziennej pracy. 

Dell Latitude 15 5520 – laptopy dla firm

Seria Latitude renomowanej firmy Dell to laptopy chętnie wybierane przez przedsiębiorców i osoby zajmujące się biznesem. Laptopy Dell Latitude 15 5520 wyposażone zostały w procesory Intel Core 11. Generacji, dzięki którym zapewniają optymalny komfort użytkowania.

W laptopach tych znaleźć możemy również:

  • do 64 GB pamięci RAM
  • szybki dysk SSD (PCIe)
  • wytrzymałą baterię.

Laptopy i komputery dla biznesu

15-calowy Latitude 15 5520, dzięki dużemu i czytelnemu ekranowi gwarantuje wysoką ergonomię pracy oraz łatwość w nawigowaniu po systemie, którą dodatkowo uwydatnia zastosowany touchpad charakteryzujący się precyzją.

Oprócz nowoczesnych rozwiązań, które znajdziemy w przypadku układów CPU, wsparcie nowych technologii przebija się także pod kątem obsługi kart graficznych.

W laptopie oprócz standardowych rozwiązań, takich jak Intel UHD, znajdziemy także grafikę Intel Iris Xe.

Dell Latitude 15 5520 – laptop, który warto wybrać

Laptopy Dell Latitude 15 5520 oferuje szerokie spektrum możliwości pracy. Laptopy z podświetlaną klawiaturą, do których zalicza się omawiany model, a także długa żywotność baterii, gwarantująca efektywność pracy przez długi czas składają się w rezultacie na urządzenie praktyczne i dostarczające swoim użytkownikom ergonomiczne narzędzie pracy.

Laptopy biurowe i biznesowe 2021

Notebook Latitude 15 5520 bez problemu poradzi sobie zarówno w przypadku podstawowej pracy biurowej, jak również będzie solidnym pomocnikiem w codziennych obowiązkach prowadzenia firmy.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie CPU oraz szeregowi ulepszeń laptop cechuje się dynamiczną pracą, będąc dostosowanym do wymagań, jakie stawiają użytkownicy biznesowi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *