Biznesowy laptop Dell Latitude 15 5520 z procesorem Intel Core 11. Generacji

Posted on

Laptopy Dell Latitude 15 5520 to nowa propozycja w ofercie amerykańskiej korporacji. Skierowana do użytkowników biznesowych inicjatywa może okazać się odpowiedzią na pytanie: który laptop wybrać?

Duży i czytelny ekran, wydłużony czas pracy na baterii, a do tego solidna moc zapewniająca komfort codziennej pracy. 

Dell Latitude 15 5520 – laptopy dla firm

Seria Latitude renomowanej firmy Dell to laptopy chętnie wybierane przez przedsiębiorców i osoby zajmujące się biznesem. Laptopy Dell Latitude 15 5520 wyposażone zostały w procesory Intel Core 11. Generacji, dzięki którym zapewniają optymalny komfort użytkowania.

W laptopach tych znaleźć możemy również:

  • do 64 GB pamięci RAM
  • szybki dysk SSD (PCIe)
  • wytrzymałą baterię.

Laptopy i komputery dla biznesu

15-calowy Latitude 15 5520, dzięki dużemu i czytelnemu ekranowi gwarantuje wysoką ergonomię pracy oraz łatwość w nawigowaniu po systemie, którą dodatkowo uwydatnia zastosowany touchpad charakteryzujący się precyzją.

Oprócz nowoczesnych rozwiązań, które znajdziemy w przypadku układów CPU, wsparcie nowych technologii przebija się także pod kątem obsługi kart graficznych.

W laptopie oprócz standardowych rozwiązań, takich jak Intel UHD, znajdziemy także grafikę Intel Iris Xe.

Dell Latitude 15 5520 – laptop, który warto wybrać

Laptopy Dell Latitude 15 5520 oferuje szerokie spektrum możliwości pracy. Laptopy z podświetlaną klawiaturą, do których zalicza się omawiany model, a także długa żywotność baterii, gwarantująca efektywność pracy przez długi czas składają się w rezultacie na urządzenie praktyczne i dostarczające swoim użytkownikom ergonomiczne narzędzie pracy.

Laptopy biurowe i biznesowe 2021

Notebook Latitude 15 5520 bez problemu poradzi sobie zarówno w przypadku podstawowej pracy biurowej, jak również będzie solidnym pomocnikiem w codziennych obowiązkach prowadzenia firmy.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie CPU oraz szeregowi ulepszeń laptop cechuje się dynamiczną pracą, będąc dostosowanym do wymagań, jakie stawiają użytkownicy biznesowi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.