Biznesowy laptop Dell XPS 13 9310 dla fanów nowoczesnych rozwiązań

Posted on

Laptopy Dell XPS 13 9310 to nowoczesne urządzenia ukierunkowane na odbiorcę biznesowego wymagającego od sprzętu wysokiej wydajności i funkcjonalności.

To również doskonała propozycja dla mobilnych, którzy powinni docenić wysokiej jakości matrycę z antyrefleksyjną powłoką wyświetlającą obraz w proporcjach 16:10.

Laptop, który zachwyca wyglądem

Nie ma wątpliwości, że 13,4-calowy Dell XPS 13 9310 posiada dopracowany do perfekcji styl, który nadaje notebookowi nowoczesny wygląd i podkreśla biznesowego ducha tkwiącego w mocarnych podzespołach.

Zacznijmy jednak od wyświetlacza, który oferowany jest w wersji potrafiącej wyświetlać obraz w rozdzielczości WUXGA. Sama matryca to standard IPS z powłoką antyrefleksyjną. Całość potrafi olśniewać swoją wyrazistością, jasnością i odwzorowaniem barw na dobrym poziomie.

Ultraprzenośny laptop z Intel Tiger Lake

Laptopy Dell XPS 13 9310 oprócz wyróżniających je stylu i doskonałego wyświetlacza, mogą pochwalić się odpowiednią mocą, która pozwala urządzeniu na wydajną pracę w biurze i poza nim.

Omawiany model to jeden z pierwszych, w którym pojawiły się nowe procesory Intel Tiger Lake o wydajnym profilu. To również układy o zmniejszonym poborze prądu, tym samym wydłużonym czasie pracy na baterii.

Nowoczesny i bezkompromisowy Dell XPS 13 9310

13-calowy Dell XPS 13 9310 to z pewnością nie lada gratka dla miłośników nowinek technologicznych. Już samo spojrzenie na ten laptop zwiastuje, że mamy do czynienia z komputerem nowoczesnym i dynamicznym.

Smukła linia, niska waga i biznesowy styl wyróżniają ultrabooka spośród pozostałych modeli, jakie znajdziemy na sklepowych półkach. Bezkompromisowy styl i osiągi zdają się tylko to potwierdzać.

Dlaczego warto wybrać Dell XPS 13 9310?

Laptopy Dell XPS 13 9310 oferują:

  • długi czas pracy na baterii
  • zachwycający projekt obudowy
  • żywy ekran o proporcjach 16:10
  • kompaktowa i mobilna konstrukcja.

Nowoczesność zdaje się krzyczeć z tego urządzenia. Jeśli lubimy nowoczesne rozwiązania zarówno pod względem podzespołów, jak również designu, warto w takim razie bliżej przyjrzeć się modelowi Dell XPS 13 9310.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.