Co ma do zaoferowania nowa seria laptopów Della?

Posted on

Dell od dawna jest marką, która stawia na laptopy tworzone dla biznesu i dla jego potrzeb. Nie takie właśnie podejście wskazują również laptopy Dell Latitude 15 5520 (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-latitude/laptopy-dell-latitude-15/laptopy-dell-latitude-15-5520/). Ta nowa seria zdaje się każdym elementem pasować do potrzeb człowieka interesów. Jednak czy rzeczywiście tak jest?

Budowa

Producent postawił na lekką konstrukcję. Waga laptopów tej serii jest nieco większa, niż półtorej kilograma. To bardzo niewiele, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż zastosowano tutaj ekran o przekątnej 15,6 cala. Dzięki temu przenoszenie go w plecaku nie obciąży naszego kręgosłupa. Wymiary matrycy wydają się być idealnym kompromisem między poręcznością a komfortem pracy, zapewniając spory obszar roboczy, na którym nie będzie problemem praca z ekranem podzielonym między kilka aplikacji, przy równoczesnym zachowaniu kompaktowych wymiarów, dzięki którym nie będzie zajmował on wiele miejsca w bagażu. Taki właśnie wymiar już od kilku lat jest standardem, jeśli chodzi o sprzęt, którego odbiorcami mają być ludzie biznesu.

Podzespoły

  • Procesory Intel jedenastej generacji, w najwyższej wersji jest to i7 z technologią vPro
  • Ekran o przekątnej 15,6 cala, w najwyższej wersji rozdzielczość 4K
  • Pamięć RAM różni się w zależności od modelu, możemy zdecydować się na maksymalnie 64 GB
  • Dysk SSD o pojemności do 2 TB.

Układy graficzne różnią się w zależności od wersji. Możemy zdecydować się na grafikę zintegrowaną, jednak w najwyższej wersji możemy wybrać dedykowaną kartę NVIDIA N18S-G5.

Najwyższa wersja z pewnością zapewnia imponującą wręcz wydajność urządzenia, jednak nawet w wersji średniej podzespoły robią wrażenie. Z pewnością wystarczą do uruchomienia każdej aplikacji używanej na co dzień, a co więcej dają gwarancję, że jeszcze przez dobrych kilka latach sprzęt będzie sobie bez problemu radził z najnowszymi aktualizacjami. Dzięki dyskom SSD nie tylko mamy gwarancję błyskawicznego dostępu do danych, ale również możemy spodziewać się, że dostęp do danych nie będzie zużywał zasobów energetycznych, dzięki czemu bateria wystarczy nam na długo.

Podsumowanie

Laptopy Dell Latitude 15 5520 dysponują charakterystyką odpowiednią dla biznesu, ale również bardzo wymagający użytkownicy domowi będą zadowoleni z tych urządzeń. Dodatkowo możliwość wyboru urządzeń o różnych parametrach w ramach jednej serii pozwala sądzić, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.