Dell Precision 7550

Posted on

Laptopy Dell Precision 7550 to prawdziwa nowość na rynku technologicznym, która na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Dedykowane są one przede wszystkim osobom, które od swojego sprzętu oczekują niezawodności i dużo na nim pracują. To właśnie dlatego warto wskazać ich najważniejsze cechy.

Czym charakteryzuje się Dell Precision 7550?

Przede wszystkim te laptopy mogą być wyposażone w dwa różne typy procesorów. Mowa tutaj o Intel Core lub Intel Xeon 10 generacji. 8-rdzeniowy procesor sprawia, że sprzęt nigdy nie zawodzi i działa na najwyższych obrotach, czyli bez trudu można na nim pracować przez wiele godzin, a także oglądać filmy czy grać w gry, które potrzebują mocnego wsparcia. Zdecydować można się także na model, który posiada automatyczną korekcję błędów w pamięci, czyli tak zwane ECC. Profesjonalne karty graficzne najnowszej generacji sprawiają, że obraz nie zacina się i zawsze jest najwyższej jakości. Widać to, chociażby na przykładzie kolorowych obrazków, które posiadają zachwycającą głębię.

Warto też wspomnieć, że najnowszy Dell Precision 7550 ma idealne wymiary na to, aby zabrać go zawsze ze sobą (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-precision/laptopy-dell-precision-7550/). Ekran ma przekątną 15,6 cala i zamknięty jest w trwałej obudowie, która chroni komputer przed uderzeniami lub upadkami z niskiej wysokości. Dzięki temu z tym modelem można podróżować bez żadnych przeszkód. Zwłaszcza że jest on bardzo wytrzymały również pod względem baterii. Co to oznacza dla użytkownika? Mniej więcej tyle, że może on pracować na swoim komputerze przez wiele godzin bez potrzeby podłączania go do ładowania. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza podczas podróży, ale także, wtedy gdy w pobliżu nie ma kontaktu. Ten model jest także stosunkowo lekki, ponieważ waży jedynie nieco ponad 2 kilo. Dzięki temu można go zabrać dosłownie wszędzie i nie stanowi to problemu.

Najnowszy system odtwarza bez problemu wszystkie aplikacje, które działają płynnie i nie zacinają się nawet po długim czasie od ich włączenia i użytkowania.

Tło zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.