Dell XPS 13 9300

Posted on

Laptop Dell XPS 13 9300 to prawdziwa perełka, jeśli chodzi o nowości na rynku. Przede wszystkim dlatego, że charakteryzuje się sporą mocą i nadaje się doskonale, zarówno do prac biznesowych, jak i tych związanych z aktywnością prywatną. Na tym sprzęcie można bowiem oglądać filmy najwyższej jakości oraz zachwycać się głębią kolorów, która jest po prostu przecudowna!

Dlaczego warto wybrać Dell XPS 13 9300?

Powodów, dla których ten przenośny komputer jest jednym z najlepszych na rynku, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim posiada doskonałej klasy procesor. Intel Core i7-1065G7 sprawia, że laptop działa szybko i nie zacina się, co jest ogromnym atutem, ponieważ dzięki temu można wykonywać na nim wiele prac jednocześnie. Obsługiwany jest on przez system Windows 10 Pro. 4-rdzenny procesor sprawia, że laptop posiada dużą moc i działa płynnie.

Ekran o przekątnej 13,4 cala jest idealnym wyborem dla każdego, kto z laptopem podróżuje. Dzięki temu bowiem zmieści się on do każdej walizki i dodatkowo jest bardzo lekki, ponieważ wykonany z aluminium. Wzmocniona obudowa sprawia, że Dell XPS 13 9300 zabezpieczony jest również przed upadkami z niskich wysokości oraz lekkimi uderzeniami. Do tego dochodzi oczywiście niezawodna bateria. Jest ona wytrzymała, i wydajna, dzięki czemu z laptopa korzystać można przez wiele godzin po naładowaniu do pełna. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku podróży lub wykonywania pracy poza miejscem zamieszkania.

W tym modelu wykorzystane zostały także najnowocześniejsze środki ostrożności, które sprawiają, że do laptopa o wiele trudniej, jest się włamać. Takimi zabezpieczeniami jest specjalny układ szyfrowania TPM oraz czytnik linii papilarnych. Dzięki temu laptop jest całkowicie spersonalizowany, a wszystkie zawarte w nim dokumenty w pełni bezpieczne przed złodziejami danych. Jest to wielofunkcyjny laptop, który dedykowany jest przede wszystkim osobom dużo pracującym, które mają wobec sprzętu wysokie i szczególne wymagania.

Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.