Dell XPS 15: definicja biznesowego prestiżu

Posted on

Laptopy Dell z serii XPS, z 15,6-calową matrycą, zostały stworzone z myślą o osobach, które potrzebują wydajnego ultrabooka do pracy, który dodatkowo prezentuje stylowy i elegancki design. To dlatego seria XPS zadowoli wymagających profesjonalistów, którzy czas spędzają zarówno w na spotkaniach w biurze, jak i w służbowej podróży, a po pracy chcą skorzystać ze sprzętu w domowym zaciszu.

Po pierwsze: stylistyka

Smukłe, cienkie aluminiowe obudowy, z których wykonane są ultrabooki Dell z serii XPS 15 to kwintesencja biznesowej elegancji. Producent zadbał o wykorzystanie materiałów najwyższej jakości do stworzenia obudowy, przy jednoczesnym zachowaniu właściwej wytrzymałości sprzętu, szczególnie ważnej dla mobilnych użytkowników. Uwagę przykuwają również minimalistycznie zaprojektowane, bezramkowe ekrany, nienaganne klawiatury i precyzyjne touchpady. Całość została uzupełniona kompletem gniazd. Do zalet laptopów XPS 15 z pewnością zaliczyć należy ich niewielką wagę – model waży niecałe 2 kg.

Po drugie: jakość użytkowania

Modnemu designowi i mobilności ultrabooków Dell XPS towarzyszy też ergonomia i wydajność użytkowania, która idzie w parze z wysoką jakością obrazu, dźwięku i grafiki. Wszystko za sprawą zaawansowanych technologicznie rozwiązań, jakie zastosował producent – należą do nich m.in.:

  • ekran 4K Ultra HD,
  • karta graficzna GeForce GTX,
  • pojemny dysk SSD.

Dell XPS 15 zapewnia wysoką kulturę pracy dzięki temu, że nie nagrzewa się i jest wydajny przez wiele godzin, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Ultrabook pracuje przy tym niemal bezgłośnie.

Po trzecie: wielofunkcyjność

Wydaje się, że laptopy Dell z serii XPS to rewolucyjny krok w dziedzinie sprzętu premium, który łączy ze sobą oryginalny design, wysoką jakość przy rozsądnym koszcie oraz wielofunkcyjność. To sprzęt, który po dniu pracy z powodzeniem zabierzesz do domu, by wykorzystać go do funkcji innych niż zadania zawodowe. Jest więc znakomitym rozwiązaniem dla osób angażujących się w życie zawodowe i prywatne, które potrzebują uniwersalnego, a przy tym modnego ultrabooka.

Biznes zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com