Dopasowany do potrzeb biznesu. 15-calowy Dell Latitude 15 5520

Posted on

Laptopy Dell Latitude 15 5520 (więcej: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-latitude/laptopy-dell-latitude-15/laptopy-dell-latitude-15-5520/) należące do popularnej i cenionej linii biznesowej otrzymały szereg aktualizacji. Jedną z nich są nowe procesory Intel Tiger Lake umożliwiające jeszcze wydajniejsze i komfortowe użytkowanie komputera.

Powiew zmian nie ominął także designu, który po przeprojektowaniu zyskał nowoczesny wygląd, a do wykonania obudowy wykorzystano biotworzywa. 

Elastyczny laptop dla biznesu –  Dell Latitude 15 5520

Laptopy Dell Latitude 15 5520 charakteryzują się zrównoważonym charakterem o biznesowym profilu, który umożliwia zarówno podstawowe czynności jak przeglądanie sieci czy sprawdzanie poczty, jak również pełnowartościową pracę biurową.

15,6-calowa konstrukcja jest więc rozwiązaniem, które wpasowuje się w gusta użytkowników poszukujących laptopa uniwersalnego.

Procesor Tiger Lake wspierany wydajnym GPU

Zastosowane w przypadku Dell Latitude 15 5520 procesory to nowe jednostki Intel Tiger Lake. Wydajne i energooszczędne procesory pozwalają osiągać dłuższy czas pracy bez stałego zasilania bez utraty mocy.

Całość wspierana jest równie efektywnymi układami graficznymi, tj. Intel Iris Xe, które doskonale radzą sobie z obsługą podstawowych multimediów.

Dynamiczny laptop idealny na co dzień

Progresywne rozwiązania odpowiadające za moc urządzenia, znalazły przełożenie również pod względem konstrukcyjnym. Laptopy Dell Latitude 15 5520 posiadają, zgodnie z polityką marki, obudowę wykonaną z tworzyw pochodzących z odzysku. Wykorzystanie produktu ubocznego produkcji papieru pozostaje jednak niezauważalne, a samo urządzenie posiada nowoczesny design o biznesowym zacięciu.

Wygoda i praktyczność działania

Dell Latitude 15 5520, czyli nowa 15-calowa konstrukcja amerykańskiego przedsiębiorstwa, to również laptop z podświetlaną klawiaturą, precyzyjnym touchpadem oraz szeregiem dostosowanych do współczesnego użytkownika biznesowego rozwiązań z zakresu łączności, czy bezpieczeństwa.

Szeroki wachlarz dostępnych złącz, jak przykładowo Thunderbolt 4, dodatkowo zwiększa zakres możliwości laptopa.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.