Dopasowany do potrzeb biznesu. 15-calowy Dell Latitude 15 5520

Posted on

Laptopy Dell Latitude 15 5520 (więcej: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-latitude/laptopy-dell-latitude-15/laptopy-dell-latitude-15-5520/) należące do popularnej i cenionej linii biznesowej otrzymały szereg aktualizacji. Jedną z nich są nowe procesory Intel Tiger Lake umożliwiające jeszcze wydajniejsze i komfortowe użytkowanie komputera.

Powiew zmian nie ominął także designu, który po przeprojektowaniu zyskał nowoczesny wygląd, a do wykonania obudowy wykorzystano biotworzywa. 

Elastyczny laptop dla biznesu –  Dell Latitude 15 5520

Laptopy Dell Latitude 15 5520 charakteryzują się zrównoważonym charakterem o biznesowym profilu, który umożliwia zarówno podstawowe czynności jak przeglądanie sieci czy sprawdzanie poczty, jak również pełnowartościową pracę biurową.

15,6-calowa konstrukcja jest więc rozwiązaniem, które wpasowuje się w gusta użytkowników poszukujących laptopa uniwersalnego.

Procesor Tiger Lake wspierany wydajnym GPU

Zastosowane w przypadku Dell Latitude 15 5520 procesory to nowe jednostki Intel Tiger Lake. Wydajne i energooszczędne procesory pozwalają osiągać dłuższy czas pracy bez stałego zasilania bez utraty mocy.

Całość wspierana jest równie efektywnymi układami graficznymi, tj. Intel Iris Xe, które doskonale radzą sobie z obsługą podstawowych multimediów.

Dynamiczny laptop idealny na co dzień

Progresywne rozwiązania odpowiadające za moc urządzenia, znalazły przełożenie również pod względem konstrukcyjnym. Laptopy Dell Latitude 15 5520 posiadają, zgodnie z polityką marki, obudowę wykonaną z tworzyw pochodzących z odzysku. Wykorzystanie produktu ubocznego produkcji papieru pozostaje jednak niezauważalne, a samo urządzenie posiada nowoczesny design o biznesowym zacięciu.

Wygoda i praktyczność działania

Dell Latitude 15 5520, czyli nowa 15-calowa konstrukcja amerykańskiego przedsiębiorstwa, to również laptop z podświetlaną klawiaturą, precyzyjnym touchpadem oraz szeregiem dostosowanych do współczesnego użytkownika biznesowego rozwiązań z zakresu łączności, czy bezpieczeństwa.

Szeroki wachlarz dostępnych złącz, jak przykładowo Thunderbolt 4, dodatkowo zwiększa zakres możliwości laptopa.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *