Laptopy Dell Latitude 13 5320 doceniany przez profesjonalistów

Posted on

Laptopy Dell Latitude 13 5320 jest doceniany przez profesjonalistów, ze względu na swoje dobre parametry (więcej informacji: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-latitude/laptopy-dell-latitude-13/laptopy-dell-latitude-13-5320/). Wyposażony jest on w system operacyjny Windows 10 Professional, który na bieżąco informuje o wszystkich dostępnych aktualizacjach. Na pokładzie komputera znajduje się również ekran o parametrach 13,3 cali. Rozdzielczość 1920×1080 (Full HD) oraz matryca w trybie IPS zapewniają doskonałe warunki dla wyświetlania obrazu na komputerze. Szerokokątny ekran coraz częściej jest spotykany w biznesowych komputerach. Pamięć RAM w wyżej wymienionych komputerach wynosi 16 GB. Laptopy Dell oferowane są wraz z wysokiej jakości procesorem z grupy Intel Core i5-1135G7.

Dell Latitude 13 5320, który działa pod kontrolą procesorów Intel Core i5

Na wyposażeniu komputerów tej serii znajduje się pamięć dyskowa SSD 256 GB. W innych konfiguracjach można spotkać urządzenie z pamięcią dyskową 512 GB. Producent notebooków zastosował w tych modelach matową powłokę, która świetnie redukuje refleksy świetlne. Warto zauważyć, że komputery wyposażone są w pamięć DDR4 SDRAM z taktowaniem 3200 MHz. Zapewniają one funkcjonalność, wszechstronność i prostą obsługę. Wśród multimediów można wyróżnić następujące udogodnienia:

  • kamerka internetowa HD,
  • wbudowane głośniki stereo,
  • zabezpieczenie Kensington Lock,
  • mikrofon tzw. macierzy podwójnej,
  • wysokiej jakości karta dźwiękowa Realtek ALC3254.

Laptopy Dell Latitude 13 5320 posiadają na wyposażeniu czytnik linii papilarnych, który doskonale zabezpiecza dane przed niepowołanymi osobami. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Bezpieczeństwo użytkownikom zapewnia również funkcjonalny czytnik kart procesorowych znany jako SmartCard a także układ szyfrowania TPM znany jako Trusted Platform Module. Te wszystkie funkcjonalności są bardzo przydatne w branży IT oraz w każdej firmie. Jeśli chodzi o wprowadzanie danych do systemu, tu również można wyróżnić wiele udogodnień. Podświetlana klawiatura z pewnością ułatwia pisanie na komputerze jak i touchpad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.