Laptopy Dell Precision 3560 przydatne w biurze i pracy zdalnej

Posted on

Laptopy Dell Precision 3560 stanowią serię mobilnych komputerów, które przeznaczone są w szczególności do biznesu, wideokonferencji oraz pracy zdalnej. Na ich pokładzie znajduje się 15,6-calowy ekran, który wyświetla doskonałą jakość obrazu. Komputery wyposażone są w jedenastą generację procesorów z grupy Intel Core, chodzi tu konkretnie o Intel Tiger Lake-U. Urządzenia wyposażone są również w kamerkę internetową, dzięki której można prowadzić rozmowy. Co ważne, na ich pokładzie znajdują się także profesjonalne układy graficzne od firmy NVIDIA Quadro T500. Zapewniają one doskonałe parametry, które przydają się w pracy biurowej i zadaniach zleconych przez szefa.

Laptopy Dell Precision 3560 kompatybilne z modułem Wi-Fi

Układy graficzne oferowane są z 2 GB pamięci RAM GDDR6. Na pokładzie urządzeń, na dysku znajduje się aż 64GB pamięci RAM, którą wyróżnia takowanie na poziomie 3200 MHz. Laptopy Dell Precision 3560 oferowane są z profesjonalnymi czytnikami linii papilarnych. Pozwalają one na bezpieczne oraz komfortowe logowanie się do przestrzeni komputera. Urządzenia z wyżej wymienionej serii są kompatybilne między innymi z modułem Wi-Fi szóstej generacji Intel AX201 jak i również z wersją AX210. Co ważne, posiadają one także podświetlaną klawiaturę, dzięki czemu można pracować nawet w nocy. Dodatkowo, użytkownik może czuć się bezpiecznie, gdyż na pokładzie znajduje się Kensington Lock.

Urządzenie to jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows 10 Professional. Można je doposażyć w wysokiej jakości modem z prędkością LTE. W zależności od danego urządzenia, dostępne są 2 rodzaje akumulatorów. Matryce oferowane są wraz z rozdzielczością Full HD. Mianowicie jest to rozdzielczość: 1920×1080 o jasności aż 250 nitów. Warto pamiętać w ramach podsumowania, że urządzenia z wyżej wymienionej serii:

  • mają czytnik linii papilarnych,
  • wyposażone są w 4-ogniwową baterię,
  • są kompatybilne z Windows 10 Professional,
  • wyposażone są w pamięć DDR4,
  • zaopatrzone są w kamerkę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.