Laptopy Dell Vostro 13 5301

Posted on

Jeżeli szukasz laptopa, który będzie w stanie spełnić Twoje wszystkie wymagania, trafiłeś idealnie! Istniejąca od prawie czterdziestu lat amerykańska firma Dell, dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne, usługi i pomoc techniczną. Jej wysokiej jakości produkty zyskują coraz większą popularność, a model laptopa Vostro 13 5301 okazuje się być genialnym rozwiązaniem!

Świetna grafika i dźwięk

Laptopy Dell Vostro 13 5301 charakteryzują się niezawodnością, jeżeli chodzi o funkcje, do których zostały stworzone. Bardzo dobra grafika jest spowodowana dzięki wbudowanej grafice Intel HD, która skutecznie przyczynia się do znacznego obniżenia kosztów oraz zużycia prądu. To głównie dzięki niej oglądany obraz jest ostry i wyrazisty. Dobrej jakości nagłośnienie wynika z technologii Waves MaxxAudio. Przy niej o wiele milej będziesz słuchać podcastów, muzyki czy oglądać seriale na platformach takich jak Netflix i HBO.

Intuicyjne i proste w obsłudze

Modele te, jak już wspomnieliśmy są dziełem firmy Dell. A ona doskonale zadbała o intuicyjność urządzenia oraz o komfort przy korzystaniu z niego. Z tym laptopem Twoja praca będzie o wiele efektywniejsza!

Podświetlana klawiatura

Nawet jeżeli będziesz chciał korzystać z laptopa w nocy, nie sprawi Ci to żadnych kłopotów. Klawiatura ma opcję podświetlania liter, liczb, znaków, więc już nigdy więcej nie będziesz zmuszony do wytężania wzroku, żeby znaleźć odpowiedni przycisk.

Procesor Intel Core

Nasz sklep oferuje dwie możliwości wyboru procesora Intel Core: i5 oraz i7. Zapewniają one wydajność procesora, świetną, wyrazistą grafikę, superszybkie przyspieszenie AI oraz, co bardzo ważne, długi czas pracy baterii. Dostosowują się one również do potrzeb użytkownika.

Pamięć RAM, czyli wydajność i szybkość w 1

Laptopy Vostro 13 5301 posiadają pamięć RAM 8GB, czyli bardzo szybki, podręczny, tymczasowy zapis danych.

Dysk SSD 256 GB lub 512 GB

Taka ogromna pojemność wystarczy Ci na przechowywanie równie ogromnej ilości zdjęć. Dysk SSD 256 GB  jest w stanie ,,schować” nawet 50 000 zdjęć, a dysk SSD 512 GB…  100 000 zdjęć!

Idealny do podróży

Laptopy te mają ekran o przekątnej 13.3″, więc idealnie nadadzą się do biznesowych (i nie tylko) podróży. Są stosunkowo niewielkie, poręczne i lekkie.

Gwarancja niezawodności

Oferujemy 3 letnią gwarancję niezawodności, więc możesz być pewien, że w razie wątpliwości chętnie Ci pomożemy!

Ludzie - obraz utworzony przez senivpetro - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.