Laptopy Dell Vostro 15 5590

Posted on

Każdy, kto poszukuje wydajnego i przy okazji lekkiego sprzętu komputerowego do pracy zarówno w biurze, jak i w domu (coraz więcej firm pozwala na home office), powinien zastanowić się nad laptopem Dell z serii Vostro.

Dell Vostro 5590 – Twój ulubiony laptop do biura

Vostro oznacza po prostu „twój”.  Laptop Dell Vostro – model 5590 wyróżnia się szybkim, czterordzeniowym procesorem (Intel® Core™ i7)  o dużej mocy. Ponadto, ten wysokiej klasy laptop do pracy biurowej posiada matową matrycę o przekątnej 15″6 cala. Matowa powierzchnia oznacza, że ekran nie odbija światła słonecznego, co zapewnia ogromną wygodę użytkownikowi. Dodatkowy komfort gwarantuje też innowacyjna konstrukcja zawiasów matrycy – można odchylić ją pod kątem wyższym niż 135 stopni, a wtedy spód laptopa lekko unosi się, zapewniając lepszą cyrkulację powietrza. Dell Vostro 5590 to ultrabook, czyli cienki, kompaktowy i przede wszystkim lekki laptop – jest to szczególnie istotne np. podczas zabierania sprzętu ze sobą na home office, czy też w trakcie podroży służbowych.

Windows 10 pro – system operacyjny dla biznesu w laptopie Dell

Ogromną wygodę stanowi także system operacyjny, w jaki został wyposażony tenże laptop biurowy. Windows 10 Pro charakteryzuje się płynną pracą oraz intuicyjną obsługą. Innowacją jest aplikacja Dell Mobile Connect, która służy do szybkiego i prostego podłączenia urządzeń mobilnych bez użycia jakichkolwiek przewodów USB. Brak plątaniny kabli to tylko jedna z zalet takiego rozwiązania – dodatkowo można np. odpowiadać na smsy w telefonie z poziomu komputera. Aplikacja Mobile Connect umożliwia także prosty i szybki przesył plików między połączonymi ze sobą urządzeniami.

Duża pamięć operacyjna – wsparciem wielozadaniowości laptopa

Aż 24 GB (maksymalnie) pamięci sprawia, ze użytkownik może bardzo szybko i łatwo przełączać się między kilkoma uruchomionymi naraz aplikacjami. Pamięć dysku twardego można zwiększyć aż do 2TB, ponadto ten laptop służbowy wyposażony jest w dysk SSD o pojemności do 512 GB. Dwa dyski naraz zapewniają optymalne warunki do przechowywania firmowych danych.

Ultrapojemna bateria zapewni dobre wyniki pracy

Laptopy Dell Vostro 15 5590 posiadają akumulatory litowo-jonowe o zużyciu energii na poziomie 50 Wh (watogodzin). Co więcej, bateria, w jaka został wyposażony ten laptop biznesowy, posiada opcję Fast Charge, co oznacza, że potrafi naładować się od 0 do 80% pojemności w ciągu zaledwie 60 minut. Tak, tylko jedna godzina ładowania sprawi, że można będzie używać tego wydajnego laptopa przez kolejne kilka godzin. Jest to świetne rozwiązanie np. na potrzeby konferencji, gdy na auli brakuje gniazdek elektrycznych.

Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com