Lekki i poręczny laptop do prowadzenia interesów – Dell Vostro 13 5301

Posted on

Laptopy Dell Vostro 13 5301 to cenione na rynku biznesowych notebooków 13,3-calowe konstrukcje wyposażone w podzespoły spełniające wymagania współczesnego użytkownika.

Dynamika i płynność pracy, a także precyzja w obsłudze systemu oraz wysokiej klasy wyświetlacz z matową powłoką zapewniają wysoki komfort pracy.

Dell Vostro 13 5301 – wydajność i bezpieczeństwo

Firma Dell doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem jest bezpieczeństwo danych, szczególnie w dziedzinie biznesu. Dlatego też Dell Vostro 13 5301 wyposażony został w szereg zabezpieczeń, które pozwalają chronić zarówno przechowywane na laptopie informacje, jak również prywatność użytkownika.

13,3-calowe urządzenie wyposażono ponadto w nowoczesne rozwiązania odpowiadające za szybkość i komfort działania. Laptopy Dell Vostro 13 5301 wyposażone zostały m.in. w procesory Intel Core i7-1165G7, które zapewniają notebookowi moc w pełni pozwalającą do radzenia sobie z codziennymi zadaniami.

Ponadto, laptop oferuje także szybki dysk SSD dający możliwość błyskawicznego odczytywania i zapisywania danych. A to jeszcze nie wszystko, co firma Dell proponuje klientom biznesowym w swoim nowym urządzeniu.

 Dell Vostro 13 5301 z procesorami Intel Core 11. Generacji

Laptopy Dell Vostro 13 5301 są wyróżniającymi się na rynku notebooków biznesowych urządzeniami, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowania rynku.

Lekka, a jednocześnie solidnie wykonana konstrukcja obudowy doskonale oddaje mobilny charakter laptopa, a 13,3-calowy matowy ekran o rozdzielczości Full HD pozwala na niezakłóconą pracę na zewnątrz w słoneczne dni.

Układ GPU (w najwyższej konfiguracji) NVIDIA GeForce MX350 z 2 GB pamięci graficznej GDDR5 (więcej) odpowiadająca za sferę graficzną urządzenia Dell Vostro 13 5301 w połączeniu z pamięcią RAM do 8 GB tworzy w rezultacie idealny sprzęt do codziennej pracy, podczas której nie uświadczymy spadków wydajności, tym samym unikając frustracji.

Lekki i poręczny laptop, którego całkowita waga wynosi 1,16 kg to urządzenie łączące wydajność i wysoką ergonomię pracy pozwalające prowadzić interesy z każdego miejsca na świecie.

Biznes obraz utworzony przez pvproductions - pl.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.