Mocna i kompaktowa – Dell seria 5560

Posted on

Niezastąpione w wymagających warunkach pracy. Umiejące rozwiązać niejedno zadanie na raz. Przenośne stacje robocze w zwartych obudowach. Właśnie takie są laptopy Dell Precision 5560 (o których także tutaj: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-precision/laptopy-dell-precision-5560/).

Dla kogo?

Producent Dell stworzył te komputery dla inżynierów lub badaczy, którzy potrzebują najwyższych parametrów i sprzętu zaawansowanego technologicznie. Pomagają one w twórczości nowych projektów. Stanowią oparcie i niezawodność w pracy. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie nie zawsze jest pod ręką prąd z sieci energetycznej, np. na budowie. To komputery o wysokiej mocy obliczeniowej, które działają bez problemu przez długi czas na najwyższych obrotach.

Jeden z najcieńszych notebooków na świecie

Laptopy Dell Precision 5560 mają smukłą obudowę, która jest bardzo cienka. Mierzy ona jedyne 11,64 mm grubości, a od frontu ma tylko 7,7 mm. Waga to 1,84 do 2,04 gramów w zależności od wersji wyposażenia komponentów. Warto dodać, że te maszyny wykonane są z włókna węglowego z dodatkiem aluminium. To sprawia, że laptopy Dell Precision 5560 są nadzwyczaj nowoczesne i eleganckie zarazem.

Minimalizm portów

Zarówno z przodu, jak i z tyłu nie ma żadnych wejść, co podkreśla prostotę i styl obudowy. Za podłączenie do innych urządzeń odpowiadają dwa wejścia Thunderbolt 4.0 Type-C umieszczone z lewej strony. Pomagają one zapewnić wysoką przepustowość i jakość połączeń. Po prawej stronie znaleźć można USB 3,2 drugiej generacji, slot na kary pamięci SD i wejście audio. Krawędzie wyświetlacza InfinityEdge są bardzo wąskie. Nadają przez to niezapomnianego charakteru po otwarciu notebooka.

Wydajność

Za świetną wydajność odpowiadają procesory jedenastej generacji Intel Core-i9 i Xeon. Potrafią one utrzymać maksymalną temperaturę roboczą na świetnym pułapie 53 st. Celsjusza. Podczas pracy wentylatory nie wydają głośnych dźwięków. Dostępna karta graficzna to NVIDIA RTX A2000 z 6GB pamięci GDDR6. Pamięć DDR może być rozbudowana aż do 64 GB. Dzięki takiemu zestawieniu praca z laptopami Dell Precision 5560 jest bardzo komfortowa i produktywna.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.