Nowy Dell XPS 13 Plus

Posted on

Nowy Dell XPS 13 Plus to jak dotąd najpotężniejszy notebook z serii XPS. Komputery Dell mają prostą i nowoczesną konstrukcję, ale oferują znacznie więcej – dzięki dużej mocy zapewniają lepszą wydajność niż kiedykolwiek wcześniej.

Firma Dell Technologies właśnie wprowadziła na rynek Dell XPS 13 Plus, najnowszy dodatek do linii komputerów Dell XPS. Nowy laptop jest jak dotąd najmocniejszy z serii XPS i jest wyposażony w opcjonalne procesory Intel® Core ™ 12. generacji o mocy 28 W.

Ponadto firma Dell Technologies usunęła niepotrzebne funkcje od góry do dołu, aby zapewnić kompletny, usprawniony komputer. Dell XPS 13 Plus został stworzony z myślą o minimalistycznym i nowoczesnym wyglądzie, dlatego zarówno klawiatura, rząd funkcji, touchpad, jak i podpórka pod nadgarstki mają ponadczasowy wygląd, który jest uzupełniony lekko zakrzywionymi krawędziami. Nie marnuje się miejsca, a nowoczesny design od krawędzi do krawędzi zapewnia czystą i harmonijną powierzchnię. Klawiatura składa się również z większych klawiszy, dzięki czemu każde naciśnięcie jest wygodniejsze. Górny rząd klawiatury umożliwia również łatwe przełączanie między klawiszami multimedialnymi i funkcyjnymi, a szklany touchpad zapewnia haptyczne reakcje po dotknięciu.

Ulepszenia zwiększające kreatywność

W nowym Dell XPS 13 Plus poprawiono zarówno ekran, jak i dźwięk. Dzięki przełomowemu wyświetlaczowi InfinityEdge komputer zapewnia wrażenia od krawędzi do krawędzi, jednocześnie zmniejszając liczbę warstw wyświetlacza, poprawiając przejrzystość i minimalizując wagę. Dwa głośniki skierowane w górę są ukryte pod klawiaturą, a głośniki skierowane w dół zapewniają niesamowity dźwięk zarówno w przypadku muzyki, filmów, jak i wirtualnych konferencji.

Dell XPS 13 Plus jest również wyposażony w najnowocześniejszą technologię baterii. Dzięki Express Charge 2.0 Twój komputer uzyskuje do 80% energii w mniej niż godzinę.

Minimalistyczna produkcja

Dell XPS 13 Plus ma nie tylko minimalistyczny wygląd. Minimalistyczne podejście obejmuje również zarówno produkcję, jak i pakowanie. Firma Dell Technologies stworzyła prostszy i jednocześnie wydajniejszy proces produkcyjny. Odbywa się to poprzez usunięcie etapów produkcji i jednocześnie zmniejszenie liczby materiałów. Opakowanie składa się również w 100% ze zrównoważonych lub odnawialnych materiałów.

Nowe doświadczenie spotkania

Firma Dell Technologies wprowadza także monitor wideokonferencyjny Dell UltraSharp 32 4K, który właśnie otrzymał nagrodę CES Innovation Award. Wyświetlacz jest wyposażony w wiodącą w branży kamerę internetową UltraSharp firmy Dell Technologies, dwa mikrofony kierunkowe, które minimalizują echo, a także głośniki 14 W, które razem zapewniają niesamowite możliwości współpracy i wrażenia wizualne, jak w sali konferencyjnej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.