Produktywny laptop biznesowy Dell Latitude 15 3520

Posted on

Laptopy Dell Latitude 15 3520 od Kuźniewski należą do cenionej i chętnie wybieranej przez przedsiębiorców linii przenośnych komputerów. Poręczny charakter urządzeń doskonale nadający się do pracy w podróży, szereg inteligentnych rozwiązań, a także wysoka wydajność.

15-calowy laptop to prawdziwe mobilne centrum sterowania firmą, tym samym będąc jednym z najbardziej kompetentnych urządzeń skierowanych do świata biznesu.

Dell Latitude 15 3520 – produktywny i mobilny

Na samym wstępie warto zaznaczyć, że Dell Latitude 3520 jest jednym z najprzystępniejszych, jeśli chodzi o mobilność, 15-calowców dostępnych w sprzedaży.

Łatwość przenoszenia to atrybut, który z pewnością przypadnie do gustu często przemieszczającym się przedsiębiorcom. Szereg opcji, takich jak wygodna  klawiatura, wyrazisty ekran oraz zrównoważona pod każdym względem charakterystyka urządzenia, to świetne narzędzie pracy.

Płynna praca, dzięki procesorom Intel 11. generacji.

Za komfort podczas pracy odpowiada w dużej mierze wykorzystanie nowoczesnych procesorów Intel 11. generacji. Duża efektywność oraz energooszczędny charakter pozwalają urządzeniu rozwinąć skrzydła i pokazać swój potencjał.

Laptopy Dell Latitude 15 3520 w inteligentny sposób rozporządzają mocą, bez problemu radząc sobie z aplikacjami biurowymi.

Dell Latitude 15 3520 – laptop otwarty na wyzwania

15-calowy laptop amerykańskiego przedsiębiorstwa Dell to sprzęt niebojący się wyzwań. Z tego też względu może być wykorzystywany również przez nieco bardziej wymagających użytkowników.

Laptopy Dell Latitude 15 3520 oferują:

  • dużą wydajność
  • wygodę podczas pracy
  • mobilność.

Dell Latitude 15 3520 – nowe standardy pracy

Model Latitude 15 3520 został dostosowany do nowych standardów, tym samym znajdziemy tutaj nowoczesne rozwiązania odnośnie bezpieczeństwa prywatności, grafiki w postaci układów NVIDIA MX450 (więcej tutaj) czy pozwalających na niezakłóconą pracę rozwiązań w zakresie łączności jak Wi-Fi 6.

W skrócie:  Dell Latitude 15 3520 dostarcza wszystkich niezbędnych funkcji pozwalających zarządzać firmą i umożliwiających pracę biurową.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.