Seria Dell Vostro 16 5625 ceniona za jakość wykonania, wytrzymałość i parametry

Posted on

Laptopy Dell Vostro 16 5625 stanowią serię 16-calowych urządzeń mobilnych, które sprawdzają się w wielu rolach, między innymi w przeznaczeniu biznesowym. Urządzenia te działają w oparciu o procesory AMD Ryzen 5xx5U bądź 8-rdzeniowy układ CPU AMD Ryzen 7 5825U. Wyżej wymienione procesory są niezwykle wydajne oraz energooszczędne. Czym jeszcze charakteryzują się te urządzenia? Otóż, mają one świetne parametry, mogą posiadać maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR4 3200 MHz. Co więcej, na ich pokładzie znajduje się dysk SSD M.2, który posiada wbudowany akumulator 41 Wh bądź 54 Wh, w zależności od konkretnej konfiguracji. Komputery tej klasy wyposażone są w profesjonalną kartę łączności bezprzewodowej WiFi 5 (802.11ac). W innych generacjach oferowane są natomiast modele z kartą WiFi 6 (WiFi 802.11ax). Komputery posiadają także możliwość łączenia poprzez port Bluetooth.

Garść informacji o laptopach z serii Dell Vostro

Pamięć dyskowa w zależności od konkretnej generacji może wynosić 256 bądź 512 GB. 16-calowe laptopy Dell Vostro 16 5625 współpracują z systemem operacyjnym Windows 11 Professional. Matryca tych komputerów wykonana jest w popularnej obecnie technologii IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia i świetny komfort dla użytkowników, patrzących na obraz z każdej strony. Wyżej wymieniony sprzęt rewelacyjnie sprawdza się w działaniach biznesowych, w prowadzeniu wideokonferencji, prowadzeniu statystyk, analiz. Komputery do profesjonalnego użytku posiadają następującą rozdzielczość ekranu: 1920×1200 (WUXGA). Ekran komputerów podświetlany jest diodami ledowymi, które bardzo efektownie się prezentują. Na pokładzie komputerów znajduje się także zintegrowana karta graficzna AMD Radeon, która wspiera procesor w swoich działaniach. Odpowiada ona między innymi za wydajność tego komputera oraz szybkość.

Dell Vostro 16 5625 dla użytkowników biznesowych

Dużą zaletą sprzętów Dell Vostro 16 5625 jest fakt, że posiadają one na pokładzie dużą ilość interfejsów oraz złączy, wśród których można wymienić między innymi 2 porty USB Type-A 3.2 Gen 2 oraz 1 port USB Type-C 3.2 Gen 2×2. Czym jeszcze wyróżnia się ten sprzęt? Posiada on 1 złącze HDMI 1.4 a także 1 wejście Audio (Combo). Laptopy Dell Vostro 16 5625 posiadają na wyposażeniu kamerkę internetową, która umożliwia łączność z użytkownikami. Oczywiście są tam również wbudowane dwa głośniki oraz profesjonalny mikrofon, który pozwala prowadzić rozmowy bez żadnych zakłóceń. Atutem tych urządzeń jest także system audio MaxxAudio Pro. Komputery Dell Vostro 16 5625 posiadają na wyposażeniu czytnik linii papilarnych, który odpowiada między innymi za bezpieczne logowanie się do komputera i to za pomocą jednego przycisku. W nowoczesnych, biznesowych sprzętach bardzo często stosowane jest to rozwiązanie, gdyż umożliwia ono możliwość w pełni bezpiecznego logowania, które jest ochroną przed atakiem niepożądanych osób. Warto dodać, że obecnie standard stanowi także moduł Trusted Platform Module (TPM), który pomaga w szyfrowaniu dysków oraz dokonywaniu innych, najróżniejszych zabezpieczeń. Oczywiście moduł ten znajduje się w tych wyżej wymienionych urządzeniach mobilnych.

Laptopy z certyfikatami, które mają potwierdzoną jakość i wytrzymałość

Dużą zaletą urządzeń Dell Vostro 16 5625 jest fakt, że przeszły one wiele testów wytrzymałościowych, które potwierdzają ich jakość i odporność na wiele czynników, między innymi na uszkodzenia mechaniczne, upadki z pewnych wysokości czy też porysowania. O tym wszystkim świadczy certyfikat MIL-STD-810H. Zdecydowanie taki wysokojakościowy sprzęt sprawdzi się w każdych warunkach i może on służyć wiele lat bez uszczerbku na jakości i wyglądzie. W drodze podsumowania warto pamiętać o najważniejszych parametrach technicznych tego urządzenia, wśród których można wymienić:

  • system operacyjny Windows 11 Professional,
  • moduł Trusted Platform Module (TPM),
  • czytnik linii papilarnych,
  • moduły komunikacji Wi-Fi oraz Bluetooth,
  • wytrzymałość na wstrząsy i uszkodzenia potwierdzona certyfikatem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.