Stacje robocze Dell Precision 3650

Posted on

Stacje robocze Dell Precision 3650 charakteryzują się największą wydajnością i obsługą aplikacji, które dostarczają niezależni producenci oprogramowania. Posiadają dużą wydajność, także w zaawansowanych zastosowaniach oraz w programach, które intensywnie korzystają z grafiki. Jest to oprogramowanie inżynieryjne, do animacji oraz do przetwarzania obrazów cyfrowych.

Czym charakteryzują się stacje robocze Dell Precision 3650?

Stacje robocze Dell Precision 3650 to komputery, które mają obudowę typu Tower, są przenośne i montowane mogą być w szafach serwerowych. Wszystkie są wyposażone w akcesoria, które powstały dzięki najnowszym technologiom. Dzięki temu zapewniają wiele certyfikowanych aplikacji. Stacje te są najbardziej skalowane, a sama architektura bardzo zaawansowana. Pozwala to sprawnie obsługiwać analizę naukową i inżynierię, gdzie intensywnie wykorzystuje się zasoby graficzne i funkcje.

Stacje robocze Dell Precision 3650 to komputery, które mają obudowę typu Tower, są przenośne i montowane mogą być w szafach serwerowych

Jakie możliwości mają stacje robocze Dell Precision 3650?

Stacje te mają procesory Intel i około 512 GB pamięci. Dzięki temu skutecznie radzą sobie z każdą pracą. Twardych dysków może być maksymalnie osiem. Stacje te posiadają kontroler SAS/SATA, a to pozwala na obsługę nawet dużych zespołów danych. Dzięki temu, że budowa jest przeprojektowana, stację tą można swobodnie modernizować, a także serwisować.

Stacje te mają zgodność z certyfikatami niezależnych dostawców oprogramowania, a to powoduje, że nawet najważniejsze aplikacje działają bez żadnego problemu. Są one certyfikowane przez czołowych dostawców oprogramowania, a to daje gwarancję, że będą pracować sprawnie i komfortowo. Pozwalają także na oszczędność czasu i zasobów.

Zalety stacji roboczych Dell Precision 3650


Stacje te mają doskonałą pamięć, która pozwala ograniczyć przestoje w pracy i ryzyko utraty danych. Wydajna grafika związana jest z bogatą opcją kart graficznych. Nie można także nie doceniać braku negatywnego wpływu na środowisko. Dzieje się tak dlatego, że dzięki zarejestrowaniu w programach EPEAT I ENERGY STAR zmniejsza się ilość pobieranej energii.

Stacje robocze Dell Precision 3650 zapewniają także komfort korzystania, a konfigurację można, w razie potrzeby, dostosować do własnych potrzeb.

Charakterystyka Dell Precision 3650

W urządzeniu tym za najwyższą wydajność odpowiadają procesory takie jak Xeon i Intel Core jedenastej generacji. Na szybkie wykonywanie zadań ma wpływ pamięć 128 GB, która ma imponującą szybkość, aż do 3200 MHz i może być z funkcją ECC albo bez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.