Dell Latitude – seria dedykowana biznesowi

Posted on

Poszukujesz laptopa, który będzie Twoim podstawowym narzędziem pracy? Na pewno zwracasz uwagę na kluczowe aspekty, takie jak wytrzymała bateria, solidna obudowa i nowoczesne systemy zabezpieczeń. Wszystkie te cechy mieszczą się w eleganckim laptopie Dell Latitude (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-latitude/). Sprawdź, jaki model będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Jaki model wybrać?

Każdy z laptopów Dell Latitude można zakwalifikować do jednej z trzech serii: 3000, 5000 i 7000

Każdy z laptopów Dell Latitude można zakwalifikować do jednej z trzech serii: 3000, 5000 i 7000. Poznaj charakterystyczne cechy każdej z nich:

  • seria 3000 – to budżetowe rozwiązanie pozwalające na niezawodną realizację codziennych zadań w biurze. Cechują się solidną konstrukcją z trwałymi zawiasami i wytrzymałą klawiaturą. Laptopy serii 3000 są także niezwykle odporne na wstrząsy. W ich wnętrzu znajdują się procesory Intel Core czwartej generacji wzbogacone o tryb turbo, które zapewniają błyskawiczne przetwarzanie danych. Dell Latitude 3000 mogą pochwalić się także dedykowanymi kartami graficznymi klasy biznes o pamięci nawet 2GB.
  • seria 5000 – charakteryzują się większą wydajnością niż maszyny z serii 3000. Zawdzięczają to zamontowanym w nich procesorom Intel Core i7. Seria 5000 mieści dużą ilość możliwych konfiguracji, dzięki czemu istnieje możliwość rozbudowy bazowej konfiguracji np. o dołożenie dodatkowego dysku. Wybrane modele posiadają dyski SSD oraz dyski hybrydowe, przez co korzystanie z popularnych aplikacji jest jeszcze przyjemniejsze. Niektóre notebooki z serii 5000 wyposażone są w niezależny GPU, który pozwala uzyskać wyższą jakość obrazu i większą moc obliczeniową. Na ekranie zastosowano powłokę Gorilla Glass, dającą dużą odporność na zarysowania.
  • seria 7000 – to kolekcja ultrabooków z najwyższej półki jakościowej, jak i cenowej. Laptopy z serii Dell Latitude 7000 zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Obudowa o niezwykłej trwałości została wykonana z materiałów takich jak aluminium, Tri-metal i Corning Gorilla Glass NBT. Wewnątrz urządzenia znajdują się podzespoły najwyższej klasy. Jednym z nich jest procesor Intel Core i7 ósmej generacji. Laptopy z serii 7000 posiadają wszystkie możliwe zabezpieczenia, złącze Thunderbolt 3 i rozszerzenia Intel vPro. Sztandarowy model tej serii to ultralekki i ultracienki laptop o 12-calowym ekranie. Jego grubość to jedynie 20 mm, a waga nie przekracza 1.3kg.

Każdy z modeli Dell Latitude jest wykonany z najlepszych komponentów

Każdy z modeli Dell Latitude jest wykonany z najlepszych komponentów. Ponadto, wszystkie komputery posiadają odporną na zalanie klawiaturę, ekran LCD uszczelniony przed dostępem kurzu i wilgoci oraz pochłaniacze wstrząsów i czujniki upadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.