Komputery Dell Optiplex 5090

Posted on

Komputery Dell Optiplex 5090 należą do komputerów stacjonarnych dla pracowników biurowych. Stosowany do pracy w biurze, recepcji, sekretariatach, urzędach, w szkołach i uczelniach do nauki. Solidnie zrobiony i wykonany. Specyfikacja sprzętu jest odpowiednia dla programistów, grafików i fotografów. Komputer Stacjonarny nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu biurowym, pracowni lub w mieszkaniu. Odpowiedni do pracy i nauki zdalnej.

Podzespoły do tego Komputera Della są odpowiednie i są to Procesor komputera stacjonarnego jest Inter Core I5 z serii 10505 vPro. Posiada 8 GB pamięci ram DDR4-SDRAM. Jest szansa dodania kolejnej Pamięci Ram do 128 GB. Pojemność dysku SSD wynosi 256 GB. Nie posiada dysku HDD wiedz dane można przerzucać na zewnętrzy dysk HDD, Chmurę lub pendrive. Karta Graficzna jest zintegrowana i jest to Intel UHD 630. Jeśli chodzi o Internet to można używać Internet stacjonarny (czyli tak zwanego Internetu z kabla). Nie posiada czytnika kart Smart Card i brak Bluetooth. Posiada 9 wejść USB i 1 wejście do mini USB. Jest wbudowany napęd do płyt CD i DVD. Są 2 wejścia do podłączenia słuchawek i głośników. System operacyjny to Windows 10 Pro. Szerokość komputera wynosi 92,6 mm. Waga jednostki wynosi 5,65 kg. Gwarancja jest do 2 lat i można przedłużyć gwarancje do 3 lat. Obudowa jest typu SFF. Można podłączyć myszkę, klawiaturę, słuchawki, mikrofon i kamerkę internetową.

Komputer Stacjonarny od Della też można dać do własnego domu. Oferuje wszelakie zastosowanie w domu mieszkalnym. Odpowiedni dla dzieci, młodzieży i studentów którzy wykorzystają go do wielu zadań do edukacji i nie tylko.

Polecam ten Komputer Stacjonarny od Della ponieważ można go wykorzystywać do wielu zadań takich jaki praca, przeglądanie Internetu, edukacji, do grania w gry komputerowe, oglądanie filmów na Youtubie i na innych platformach internetowych, pisanie blogów, pisania email, rozmów po przez różne komunikatory i nie tylko. Będzie długo służył i w domu i w biurze zwłaszcza jak większość rzeczy można zrobić zdalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.