Laptopy Dell Vostro 13 5310 – czy warto skusić się na ten laptop?

Posted on

Małe wymiary bez żadnych kompromisów

Przekonajmy się dlaczego laptopy Dell Vostro 13 5310 są bardzo dobrym wyborem. Jeśli chodzi o system operacyjny, to jest to oczywiście Windows 10 Pro. Pozwala się skupić na działalności, a nie tylko na informatycznej obsłudze. Na pewno laptop ten nas zachwyci pod wieloma względami. Możemy zobaczyć na nim jeszcze więcej. Wszystko za sprawą wyświetlacza 13,3 cali oraz wąskiej obwódce z czterech stron. Ekran ma proporcje 16:10 oraz o 4,6 procent wyższy stosunek powierzchni ekranu do obudowy w porównaniu z generacją poprzednią. Jaki jest efekt? Możemy się skupić całkowicie na pracy.

Możemy liczyć na komfort oraz skupienie. Ekran z technologią Dell ComfortView może się pochwalić certyfikatem TUV Rheinland. Certyfikat ten świadczy o niskiej emisji niebieskiego światła, które ma bardzo szkodliwy wpływ na nasz wzrok. Technologia ta powstała z myślą o komforcie optymalnym dla oczu, nawet w przypadku pracy wielogodzinnej pracy przed pilnym terminem. Jest to sprzętowe rozwiązanie, a więc ilość światła niebieskiego jest mniejsza bez obniżenia jakości wszystkich kolorów.

W przypadku tych laptopów mamy do czynienia z odpornością na zalanie klawiatury od krawędzi do krawędzi ze znacznie większym rozstawem klawiszy zapewnia dodatkowy komfort pisania podczas naszej pracy. System został zaprojektowany od nowa. Mowa o systemie odprowadzania ciepła. System ten pozwala na utrzymanie wydajności oraz niewielkich wymiarach urządzenia. Dwa przewody odprowadzają bezpośrednio ciepło z procesora oraz karty graficznej. Co więcej, dwa wentylatory wentylują system, a konstrukcja z zawiasami opuszczonymi usprawnia obieg powietrza nas naszym notebookiem.

Na sam koniec wspomnijmy o wytrzymałej konstrukcji. Laptopy Dell Vostro 13 5310 ma bardzo odporną obudowę, która przeszła piętnaście przeróżnych testów zgodności z normami wojskowymi, co daje oczywiście pewność, że komputer sprosta warunkom nawet tym najtrudniejszym poza biurem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.