Kompetentny laptop biznesowy Dell Vostro 14 3400 w atrakcyjnej cenie

Posted on

Laptopy Dell Vostro 14 3400 (https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-vostro/laptopy-dell-vostro-14/laptopy-dell-vostro-14-3400/) przeznaczone dla firm to kompleksowe rozwiązania dostarczające niezbędnych elementów, które pozwalają na niezakłóconą pracę.

Niedroga i wydajna propozycja amerykańskiego przedsiębiorstwa to interesujące rozwiązanie będące alternatywą dla droższych modeli.

Co jeszcze oferuje nowy 14-calowy Dell Vostro oraz dlaczego warto po niego sięgnąć? 

Dell Vostro 14 3400 – budżetowiec bez kompleksów

Duży wyświetlacz, spora wydajność idealna do pracy biurowej oraz wydłużony czas pracy na baterii z funkcją szybkiego ładowania. Laptopy Dell Vostro 14 3400 z pewnością nie mają powodów do wstydu na tle konkurencyjnych modeli biznesowych.

Wciąż są to funkcjonalne narzędzia, które z powodzeniem można wykorzystywać w biurach i firmach, do których adresowane są urządzenia Vostro.

Klasowy wyświetlacz z dobrym odwzorowaniem kolorów

Laptop został wyposażony w ulepszony wyświetlacz o przekątnej 14-cali i rozdzielczości Full HD, która występuje tutaj jako wersja opcjonalna. Podstawowa konfiguracja, która ma za zadanie obniżyć cenę komputera to panel HD TN.

Umieszczony w cienkiej ramce wyświetlacz cechuje wyrazisty kolor nadający życia obrazom na nim wyświetlanym.

Wydajność napędzająca produktywność

Laptopy Dell Vostro 14 3400 to ekonomiczne rozwiązania dla firm, które oferują optymalny dobór podzespołów. Dzięki zastosowaniu procesorów Tiger Lake od Intela użytkownicy mogą doświadczyć płynnej obsługi programów użytkowych i komfortu pracy bez spadków wydajności.

Również od strony układów graficznych nowy Vostro prezentuje się niezwykle solidnie. W kwestii GPU mamy do czynienia z wydajnymi zintegrowanymi jednostkami Intel Xe.

Opcjonalnie dostępne są również warianty wyposażone w procesory graficzne MX330 firmy NVIDIA.

Niedrogi laptop biznesowy

Niska waga, dobry wyświetlacz oraz podzespoły umożliwiające nieskrępowaną pracę biurową. Laptopy Dell Vostro 14 3400 to bez wątpienia bardzo ciekawa alternatywa dająca sposobność wejścia w posiadanie wysoce funkcjonalnego laptopa biznesowego, jednocześnie nie wydając fortuny.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.